Nabídka aktuálních volných pracovních míst - více informací najdete zde

RAUDO - výrobní družstvo invalidů | chráněná dílna | náhradní plnění

PROTEKTORY RINGTREAD


NOVÁ GENERACE NÁKLADNÍCH PROTEKTORŮ

Protektory RINGTREAD

Díky technologii RINGTREAD, vyvinuté společností MARANGONI, se v Evropě vyrábí metodou studené vulkanizace více než 25% protektorovaných pneumatik a tento podíl neustále roste. Důvodem je samotná technologie výroby, která nabízí úsporu času, zdrojů a organizace práce. Tento špičkový výkon mohou nabídnout pouze uzavřené profilové prstence bez nutnosti dodatečného spojení, které jsou vyráběny na míru dle rozměrů pneumatik. Porovnejte rozdíly mezi tradičním způsobem protektorování pomocí protektorovacího pásu a prstencovou technologií RINGTREAD.Ringtread MAX. ŽIVOTNOST

Konkávní zakřivení tvaru běhounu umožňuje rovnoměrné rozložení sil mezi plášť a kostru pneumatiky, proto se pneumatika při provozu méně zahřívá. výsledkem je prodloužená životnost a zvýšený výkon.

Ringtread


Ringtread MAX. SPOLEHLIVOST

Běhouny RINGTREAD mají tvar prstence a jsou vyráběny na míru dle rozměrů pneumatik. Oproti běžnému pásovému protektorovacímu materiálu nemají žádný spoj. To znamená zvýšenou spolehlivost a odolnost pneumatiky.

Ringtread


Ringtread MAX. PŘILNAVOST

Díky použití prstence je vytvrzení rovnoměrné po celém svém obvodu. Výhodou je nejen dokonalý vzhled, ale především rovnoměrné rozložení profilu běhounu. To znamená zvýšenou přilnavost pneumatiky k povrchu vozovky.

Ringtread


RINGTREADER RT 2000

Navalení běhounu na kostru pneumatiky s pomocí moderního, vysoce automatizovaného stroje Ringtreader RT2000 vyvinutého společností Marangoni. Video z naší protektorovací linky v Petrově nad Desnou. 

Video ke stažení zde (27,7 MB)
Obchodní oddělení: +420 607 269 061 | Nákladní autoservis: +420 602 697 463 | Lesní hospodářství: +420 602 586 040